Boztaş Türkiye:

+90 212 211 22 66

Boztaş Almanya:

+49 711 370 48 08

Takım Tezgahları Sektöründe 37 Yıllık Tecrübe...

PFIFFNER, 1976 senesinden bu yana, yüksek hassasiyet ve esneklikte döner tablalı transfer tezgahları imal etmektedir. Büyük seriler halinde üretilen parçalar için özel makine çözümleri sunmaktadır ve konstrüksiyon konusunda uzmanlaşmıştır.

İsviçre’nin önemli bağımsız tezgah üreticileri arasında olan Pfiffner, güvenilir “Hydromat” markası ile döner tablalı transfer tezgahlarını, imali zor parçaların hassas ve çok hızlı seri işlenmesi için tasarlamıştır. Bugüne kadar, 1800’den fazla “Hydromat” döner tablalı transfer tezgahı teslim edilmiştir. Bu başarıyı, Pfiffner’in üretimden pazarlama ve servise kadar her işinde bir adım önde olma politikası sağlamaktadır.

Modüler sisteme sahip Hydromat tezgahları sayesinde tezgahların işleme kabiliyetlerinde yüksek esneklik sağlanabilmekte, müşterilerinin özel işleme isteklerine bu sayede en iyi çözümler sunulabilmektedir. 10, 12 ve 16 istasyonlu olabilen Hydromat tezgahlarında esas olan hidrolik tahrikli eksenlerinin yanı sıra gerek görülen yerlerde NC-eksenlerde kullanılabilmektedir ve 99 NC -eksene sahip tamamen CNC tezgahlar da teslim edilmektedir. İstasyonların yatay ve dikey olarak ayarlanabilmesi, büyük seri işlemelerin yüksek verimlilikte ve öngörülen sürede yapılmasını mümkün kılmaktadır. Günümüzün artan rekabetçi ve mücadeleci ortamında Pfiffner’in Hyromat tezgahları hassas parçaların en hızlı imalinde büyük başarı sağlamaktadır.

Müşteriye özel geliştirilmiş çözümler, etkili ve uzun süreli proje yönetimi ve sorumlu servis garantisi parçaların en iyi kalitede, düşük maliyetle elde etmesine imkan tanır.

Güçlü takım ruhu ile optimum ve kullanıcı dostu çözümler sunabilmek, İsviçre’deki Pfiffner Fabrikasının ve mümessili Boztaş Makina’nın esas amacıdır.Pfiffner Grubu’nun, dünya çapında servis ve yedek parça tedarik ağı bulunmaktadır.

Pfiffner Döner Tablalı Transfer Tezgahları - Rotary Transfer Machines

www.pfiffner.com

(placeholder)

Pfiffner Makinaları’nın kullanım alanları:

- Otomobil Endüstrisi

- Elektronik ve Telekomünikasyon

- Güvenlik ve kilit teknolojileri

- Ev aletleri

- Hidrolik ve pnömatik

- Gaz ve kaynak endüstrisi